ABC macisz Konrad Maciszewski

Kontakt email, www
Łódź ul. Elektronowa 10/12
Łódź ,

Szafki

Szafy

Jesteśmy producentem szaf z drzwiami suwanymi. Drzwi suwane produkujemy sami w związku z tym wypełnienie może być z materiału dowolnie wybranego przez Państwa np. lustro, szkło lakierowane w dowolnym kolorze, płyta wiórowa, ratan i wiele innych. Szafy mogą być wnękowe, wykorzystujące istniejące ściany lub wolnostojące.

Meble biurowe

Mamy duże doświadczenie w produkcji mebli biurowych. Produkujemy stoły konferencyjne, biurka, szafy na dokumenty i segregatory, kontenerki podbiurkowe, ścianki działowe dzielące powierzchnie biurową na poszczególne stanowiska pracy i wiele innych.  Nietypowy kształt biurka nie stanowi dla nas problemu.

Meble kuchenne

Meble kuchenne produkujemy z płyty wiórowej firm Krono, Pfleiderer oraz Egger. Widoczne krawędzie oklejamy PCV. Fronty szafek wykonujemy z płyty wiórowej, lakierowanego MDF-u w dowolnym kolorze, MDF-u laminowanego folią, fornirowane, ze szkła w ramkach aluminiowych lub drewna.  Do produkcji mebli wykorzystujemy okucia wiodących producentów Hettich, Blum, FGV, GTV i innych. Nasze kuchnie mogą być bardzo nowoczesne lub klasyczne w zależności od Państwa upodobań.

Meble

Produkujemy szafki łazienkowe, pod umywalki, wszelkiego rodzaju zabudowy rur, szachtów i wnęk. Mogą to być szafki wiszące lub stojące. Fronty szafek łazienkowych najczęściej wykonujemy z lakierowanego MDF-u i szkła w ramkach aluminiowych ze względu na większą odporność na wilgoć.

Specjalizacje:

  • Szafki
  • Szafy
  • Meble biurowe
  • Meble kuchenne
  • Meble

O nas

Jesteśmy łódzką firmą zajmującą się produkcją mebli na każdy wymiar. Działamy na rynku od 2001 roku, a naszą firmę tworzy zespół ambitnych i kreatywnych ludzi. Produkujemy meble kuchenne, szafy z drzwiami suwanymi, garderoby, komody, meble biurowe i łazienkowe, szafki RTV itp.