Cancro

Kontakt email, www
Bytkowska 2
41-503 Chorzów , woj. Śląskie

Naszą specjalnością są:

Meble kuchenne wykonujemy głównie w oparciu o akcesoria firmy Blum, która gwarantuje ich dożywotnią jakość. Materiały z których są wykonane nasze meble pochodzą od sprawdzonych producentów, co przekłada się na ich najwyższą jakość i trwałość. Projektując meble kuchenne kierujemy się nie tyko ładnym wyglądem, ale także ich funkcjonalnością. Meble wykonywane na wymiar charakteryzują się indywidualnym dopasowaniem do potrzeb klientów i mają zapewnić komfortowe korzystanie z nich nie tylko od święta, ale również na co dzień.

Spotkania z naszym projektantem oraz wycena wstępnego projektu są bezpłatne. Nasi klienci trafiają do nas głównie z Katowic, Chorzowa i okolic. Do każdego projektu wykonujemy realistyczną wizualizację, która pozwala ocenić klientom, czy późniejszy końcowy efekt spełni ich oczekiwania.

O nas

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wykonywaniem mebli na wymiar. Szczególną popularnością cieszą się nasze:

Dzięki temu, że całym procesem od projektu do montażu czuwa jedna osoba, nasi klienci mają pełną kontrolę nad przebiegiem produkcji ich mebli. Najbardziej liczy się dla nas dobrze wykonana praca i zadowoleni klienci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.cancro.pl